Matura matematyka
Zadania online

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalne quizy w których znajdziesz zadania maturalne z matematyki. Aby ułatwić przygotowania do egzaminu maturalnego zadania podzielone zostały na 6 działów, dzięki temu możesz wybrać interesujący Cię dział i rozpocząć naukę. Matura matematyka zadania to podstawa do dobrego przyogotowania się do egzaminu.

Liczby rzeczywiste

Dostępnych zadań 10

Wyrażenia algebraiczne

Dostępnych zadań 10

Równania i nierówności

Dostępnych zadań 10

Funkcje i ich własności

Dostępnych zadań 10

Matematyka poziom podstawowy
Zadania maturalne

Zadania maturalne matematyka to fraza często wyszukiwana przez maturzystów którzy próbują przygotować się do egzaminu maturalnego. Nic dziwnego, ponieważ często w szkole nauczany jest materiał nieprzystosowany w pełni do tego co wymagane jest na maturze. Z własnego doświadczenia wiemy, że nauczyciele często muszą realizować materiał zgodnie z podstawą programową a nie z wymogami maturalnymi. My nie popełniamy takich błędów. Na naszej stronie znajdziesz zadania maturalne matematyka poziom podstawowy, dzięki którym dobrze przygotujesz się do egzaminu maturalnego. Nie zwlekaj wybierz interesującą Cię grupę zadań i rozwiąż swój pierwszy quiz na naszej stronie.

Zadania wraz z rozwiązaniami

Każde zadanie które znajdziesz w naszym quize posiada również rozwiązanie oraz wskazówkę jak je rozwiązać.

Zadania maturalne matematyka quiz

Przygotowane przez nasz zadania maturalne są w formie quizu..

Zadania z matematyki z poszczególnych działów

Przygotowane przez nas zestawy zdań podzielone są na działy matematyczne.

Dostęp do zadań online bez logowania

Aby zacząć rozwiązywać zadania z matematyki online nie muisz się logować ani zakładać konta, Dostęp jest całkowicie darmowy.