Matematyka
Arkusze maturalne

Zapoznaj się arkuszami maturalnymi z poprzednich lat. Na naszej stronie znajdziesz arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Zobacz przykładowe arkusze maturalne matematyka przygotowane przez wydawnictwa operon oraz nowa era. U nas znajdziesz arkusze z próbnej matury z matematyki oraz arkusze maturalne termin poprawkowy. Matura z matematyki już niebawem świetnym sposobem na przygotowanie się do niej jest rozwiązanie szeregu zadań, które znajdziesz poniżej.

Matura matematyka
Przykładowe arkusze

Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy, są to przykładowe arkusze maturalne z matematyki wraz z rozwiązaniami. Przedstawiamy zestaw arkuszy maturalnych z poprzednich lat wraz z rozwiązaniami. U nas znajdziesz arkusze z egzaminu głównego z matury z lat poprzednich, ale również z egzaminów poprawkowych oraz z terminu dodatkowego.

Arkusz maturalny z matematyki poziom podstawowy sierpień 2021

cke matura poprawkowa poziom podstawowy

Arkusz maturalny z matematyki poziom podstawowy czerwiec 2021

cke matura 2021 poziom podstawowy

Arkusz maturalny z matematyki poziom rozszerzony maj 2021

cke matura 2021 poziom rozszerzony

Informator maturalny matematyka

Informator maturalny

Zapoznaj się z wymaganiami maturalnymi z matematyki. Zobacz jak wygląda informator maturalny i dowiedz się jakie się co spotka Cię na maturze z matematyki.

informator maturalne

Wzory maturalne z matematyki

Wzory maturalne

Zobacz jakie wzory maturalne będziesz miał do dyspozycji podczas egzaminu maturalnego z matematyki. Sprawdź jak wygląda karta wzorów maturalnych z matematyki.

karta wzorów